Referencje

ABENER Energoprojekt - Gliwice

"Przeprowadzone przez firmę "LENAX" szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla projektantów naszego biura oceniamy wysoko pod względem jakości i kompetencji. Kurs potwierdził, iż firma "LENAX" posiada wykwalifikowaną kadrę, która potrafi w sposób jasny i profesjonalny przekazać posiadaną wiedzę. Dodatkowym argumentem przemawiającym za tą firmą jest jej elastycznosć oraz konkurencja cenowa. W związku z powyższym pragniemy zarekomendować firmę "LENAX" i życzyć jej dalszych owocnych sukcesów."

Opel Polska

"Potwierdzamy, iż firma "LENAX" z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zygmunta Starego 6 przez okres 5 lat tj. od 1997r. do 2002r. wykonywała na rzecz naszej firmy, tj. OPEL - POLSKA w Gliwicach szkolenia o następującej tematyce: 1. szkolenia podstawowe bhp dla pracowników 2. szkolenia podstawowe i okresowe bhp dla osób kierujących pracownikami 3. szkolenia podstawowe i okresowe bhp dla pracowników administracyjno - biurowych 4. szkolenia podstawowe i okresowe bhp dla pracowników na stanowiskach roboczych 5. metodyka instruktażu stanowiskowego (train the trainer) 6. kurs dla służb bhp (inspektor bhp) 7. szkolenie społecznych inspektorów pracy Ponadto z zakresu kursów zawodowych i kwalifikacyjnych: 1. kurs kierowcy wózka jezdniowego z napedem silnikowym 2. obsługa podestów ruchomych Szkolenia prowadzone były przez wykwalifikowaną kadrę w sposób jasny i profesjonalny. Nasze zlecenia realizowane były w terminie i z należytą...

Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

"Przeprowadzone przez firmę "LENAX" szkolenia w temacie bezpieczeństwa i higieny pracy, udzielania pierwszej pomocy, metodyki szkoleń itd. oceniamy jako rzetelne i kompetentne. Wykwalifokowana kadra wykładowców oraz użyte nowoczesne środki audiowizualne zapewniły wysoki poziom szkoleń i łatwość w ich odbiorze. Współpraca z firmą układa się bezproblemowo, nasze zlecenia realizowane są w terminie i z należytą starannością."

Radio Plus Gliwice

"W związku z przeprowadzonymi przez firmę "LENAX" szkoleniami podstawowymi z zakresu BHP i ochrony P.Poż dla pracowników naszego Radia pragnę zarekomendować wspomnianą firmę. Firma "Lenax" od 10 lat czyli od początku istnienia Radia PLUS (dawniej PULS) przeprowadza u nas wszystkie potrzebne szkolenia. "Lenax" posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę, jest firmą otwartą na życzenia i sugestie zleceniodawcy. Szkolenia zostały przeprowadzone profesjonalnie, rzetelnie i interesująco. Współpraca z firmą przebiegała w sposób sprawny, życzliwy i konstruktywny. Ponadto firma wykazała dużą elastyczność w dostosowaniu terminów i godzin przeprowadzonych Szkoleń do możliwości i specyfiki pracy w Radiu. Dużym atutem były również konkurencyjne ceny za usługę. Firma jest rzetelna i godna polecenia. Życzymy dalszych sukcesów i rozwoju przedsiębiorstwa."

Instytut Ochrony Roślin w Poznaniu, oddział Sośnicowice

"W związku z przeprowadzanymi od 10 lat przez firmę "LENAX" szkoleniami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników naszego Instytutu, wyskoko oceniamy w/w firmę pod względem jakości i kompretencji. Firma "LENAX" posiada wysoko wykwalifikowoaną kadrę, nasze zlecenia realizowane są w terminie i z należytą starannością. Dotychczasowa współpraca z Centrum Edukacji "LENAX" pozwala nam na polecenie Firmy jako wiarygodnej, rzetelnie wykonującej zlecone jej usługi"

Biprohut

"Po przeprowadzeniu przez Wasz Ośrodek w naszym przedsiębiorstwie szkolenia podstawowego projektantów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy stwierdzamy jego wysoki poziom oraz pełną profesjonalność. Szkolenie wykazało, że firma "LENAX" dysponuje kadrą o wysokich kwalifikacjach w przedmiotowym temacie, a także dużych zdolnościach dydaktycznych. Umiejętność przekazywania wiedzy oraz środki użyte w czasie szkolenia spotkały się z uznaniem naszych słuchaczy. Bardzo pozytywnie oceniamy również współpracę z Waszym Ośrodkiem w zakresie organizacji szkolenia, możliwości ustalenia dogodnych dla nas terminów i godzin prelekcji. Ponadto, na uwagę zasługują konkurencyjne ceny świadczonych przez Was usług. W związku z tym wyrażamy nasze uznanie i podziękowanie, z przyjemnością rekomendując firmę "LENAX" jej przyszłym Klientom."

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Gliwicach

"W związku z przeprowadzonymi przez Centrum Edukacji "LENAX" szkoleniami podstawowymi z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Gliwicach, wysoko oceniamy w/w firmę pod względem jakości i kompetencji świadczonych usług. Firma "LENAX" posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę, która szkolenia prowadzi w sposób jasny i profesjonalny z wykorzystaniem nowoczesnych technik audio-wizualnych. Wspópraca z Centrum Edukacji "LENAX" przebiegała w sposób sprawny i rzeczowy. Firma wykazała się dużą elastycznością w dostosowaniu terminów przeprowadzonych szkoleń do wymagań postawionych przez Sąd."
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij »